Proszę o kontakt Portal dla Polaków w Wilekij Brytanii - www.GBritain.net

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Inne usługi Published date: 2014/02/27 Modified date: 2014/02/27
  • Kraj: United Kingdom

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

www.GBritain.net

GBritain.net jest bardzo popularną stroną wśród Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii, a także dla tych, którzy zastanawiają się nad wyjazdem na wyspy brytyjskie, a tym samym mają zamiar dołączyć do grona mieszkających już tam Polaków.

Jesteśmy jednym z największych portali internetowych dla polskiej społeczności na terenie Wielkiej Brytanii.
W internecie byliśmy się po raz pierwszy pod koniec roku 2003, jednak oficjalnie pojawiliśmy się jako GBritain.net 06.10.2004.

Na naszej stronie znajduje się wiele przydatnych i ciekawych informacji. Newsy są na bieżąco aktualizowane, poza tym staramy się urozmaicać stronę ciekawymi artykułami i innymi dodatkami. Forum dyskusyjne, darmowa tablica ogłoszeń a także chat room to tylko nieliczne podstrony udostępnione odwiedzającym nas osobom.

Coraz więcej osób myśli o wyjeździe za granicę, przede wszystkim do Wielkiej Brytanii. Ci którzy już tam są bardzo często szukają pracy, mieszkań, szkół, firm księgowo - podatkowych itp. Na bieżąco staramy się by zapewnić tym osobom jak najbardziej precyzyjne i aktualne informacje. Liczba Polaków przebywających na obszarze Wielkiej Brytanii cały czas się powiększa i wszystko skasuje na to, że będzie tak dalej.

Wychodząc temu naprzeciw właśnie dlatego stworzyliśmy stronę GBritain.net

Obecnie stronę tworzy kilka osób, które aktualnie przebywają lub były w przeszłości w Wielkiej Brytanii, a tym samym mają odpowiednią wiedzę i doświadczanie, a także chcą się podzielić swoim doświadczaniem i obserwacjami. Dlatego też bardzo często udzielamy porad odwiedzającym nas internautom.


KONIECZNIE SPRAWDŹ:

www.GBritain.net

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

_____________________________________________________________________________

©  2005 - 2014
www.eAnglia.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone  |    [polityka cookies]