130000.00 Pound £ Do sprzedania DOM W GÓRACH w UZDROWISKU Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Domy i mieszkania Published date: 2014/07/14
  • Kraj: Poland
  • Region: Dolnośląskie, Sudety
  • Miasto: Świeradów-Zdrój
  • Adres: Kilińskiego 4

Do sprzedania DOM W GÓRACH w UZDROWISKU Świeradów-Zdrój

Lokalizacja: Świeradów-Zdrój, ul. Kilińskiego 4, obok wyciągu orczykowego Izery i ok. 100 m od planowanej NOWEJ TRASY NARCIARSKIEJ, 20 minut pieszo od centrum uzdrowiska.

* pow. łączna ok. 215 mkw
* parter: salon z kominkiem, pokój, duża sień, kuchnia z dużym stołem na 10-12 osób, łazienka z prysznicem i pralką, klatka schodowa ze schowkiem na narzędzia pod schodami
* piętro (poddasze): 4 pokoje, w tym jeden z autonomiczną łazienką (duża wanna) i własnym kominkiem, wc dostępne z korytarza
* drewutnia z hydrofornią
* działka 1802 mkw
* dojazd samochodem terenowym, do końca br. ma być ukończona droga asfaltowa prawie do samego domu (lipiec - prace trwają)

Dom można obejrzeć na tej stronie http:\\www.dom-w-gorach.pl (zdjęcia w dziale Galeria).

Dom (bez specjalnej reklamy) daje obecnie dochód na poziomie min. 20 tys. zł rocznie, po odjęciu podatku, kosztów prądu i ogrzewania oraz sprzątania i przygotowania pokoi dla gości.

Co roku sprzedają się: Sylwester, święta, długie weekendy, podczas ferii i wakacji po kilka tygodniowych pobytów. Jeśli kupiec będzie chciał dom nadal wynajmować, to w pakiecie otrzyma domenę internetową, serwis etc., a z panią sąsiadką będzie można się umówić również odnośnie obsługi zamówień.

Najważniejsze:

1. Świeradów to najdalej wysunięta na zachód stacja narciarska w Polsce. Z jednej strony góry jest kolej gondolowa spółki Sobiesława Zasady, z drugiej są Czechy (jeszcze bez wyciągów), z trzeciej są stare (nieczynne) wyciągi orczykowe.

2. Miasto planuje budowę w tym miejscu drugiej stacji narciarskiej, pod tym kątem opracowany został miejscowy plan zagospodarowania oraz podjęto już pierwsze kroki w celu stworzenia raportu oddziaływania na środowisko.

3. W momencie, gdy rozpocznie się ta inwestycja, dom będzie stać prawie w środku nowej stacji narciarskiej, praktycznie tuż obok nartostrady. Dodatkowym atutem jest możliwość zabudowy pensjonatowej na działce.

4. Świeradów-Zdrój to także znane uzdrowisko, leczy się tutaj choroby dolnych i górnych dróg oddechowych, kardiologiczne, reumatologiczne, ortopedyczno-urazowe, skóry, kobiece, układu nerwowego, osteoporozę i cukrzycę.

Zakup domu można traktować jako:
a) miejsce na własne wakacje,
b) pod wynajem dla turystów (ew. również np. dla pracowników),
c) inwestycyjnie – wartość nieruchomości wzrośnie z chwilą rozpoczęcia budowy stacji narciarskiej.

Cena: 650.000 zł.

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

_____________________________________________________________________________

©  2005 - 2014
www.eAnglia.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone  |    [polityka cookies]